PMI UKRAINE CONNECT'24#standwithukraine edition

19 Жовтня // 10 - 18 EEST // Online

PMI UA Connect - це щорічна конференція від PMI Ukraine chapter

Цей сезон присвячений сучасним викликам, таким як управління проєктами, програмами, портфоліо та PMO в епоху пост-Ковіду та повномасштабної війни в Україні.Наша аудиторія має різноманітні потреби та рівень знань, і ми прагнемо врахувати їх якомога повніше. Для досягнення місії та візії чаптеру ми організуємо паралельні сесії під час конференції. Сподіваємося, що заплановані сесії принесуть цінність для кожного учасника.Запрошуємо всіх взяти участь, незалежно від членства в PMI або PMI Ukraine Chapter.Конференція організована волонтерами та є благодійною. Отримайте квиток на участь після внесення донату до одного з п’яти фондів, які ми підтримуємо. До і під час події також буде можливість додатково підтримати ці фонди через донати на вказані реквізити або банку. 
Дуже вдячні за будь-яку інформаційну підтримку!

СПІКЕРИ

Illustration

Тарас Федорук

Technical Program Manager, Booking.com
President, PMI Ukraine Chapter
  • Біо спікера

    Як досвідчений керівник програм і керівник із великим досвідом роботи в різних сферах ІТ, Тарас прагне поширювати усвідомлений підхід до управління для забезпечення вигод команд і організацій.
    Протягом останніх одинадцяти років я працював над різноманітними проектами та продуктами. Зараз він беру участь у процесі впровадження хмарних технологій в Booking.com як керівник технологічних програм, де застосовує свій унікальний досвід у різних середовищах і з різними підходами, щоб керувати складними програмами, пов’язаними з наданням технічній спільноті можливості безперешкодно використовувати хмарні технології.
    Тарас захоплюється наставництвом і навчанням менеджерів проектів, скраммайстрів та організацій. Понад 1300 людей взяли участь у його освітніх програмах. Є активним членом PMI, в тому числі як волонтер, віце-президент з професійного розвитку та президент PMI Ukraine Chapter. Тарас отримав кілька нагород, у тому числі найкращий професіонал з управління проектами в Україні у 2019 році, PMI Rising Leader у 2022 році та увійшов у престижний список PMI Future50 у 2023 році за суттєвий вплив на практику управління проектами і встановлення галузевих стандартів.

Illustration

Олексій Просніцький

CEO, Leo Consulting
Co-founder, PRO PM
  • Біо спікера

    Cпівзасновник компанії «LEO Consulting» та школи управління будівельними проєктами «PRO PM», професійний керівник проєктів, сертифікований PMP, PgMP, PRINCE2 та має нагороду MVP.
    Організатор конференцій і клубів з управління проєктами, член журі з вибору найкращого РМО в Україні, автор книги "Як не профакапити проєкт" та книжок з Microsoft Project, а також сотні статей з управління проєктами.
    З 2006 року був спонсором або керівником проєктів із впровадження систем управління проєктами в таких компаніях: CaritasSpes Ukraine, «Аврора», « MODUS X», «Gazda», «Фармак», «Юрія-Фарм», «МХП», «Астарта», Blago Developer, Retail Group, «СКБ», C-Job Nikolayev, RIEL, Avalon, «Водограй», «CHESM», «Ковальська», Національна Поліція України, Acino, «Сенс Банк», «Кредобанк», «Метінвест Діджитал», Таврія В, 7CI Group, Eldorado, «Дарниця», «Ензим», Q Partners та інших.

Illustration

Олександр Цапенко

Проєктний менеджер
Азов.ONE
  • Біо спікера

    Олександр має досвід роботи PMа в ІТ більше 8 років та понад 50 завершених проектів.
    Як РМ драйвив Agile-трансформацію в компанії, створював РМО та займався рефайнментом процесів SDLC.
    Наразі є РМом в Азов.ONE - офіційному фандрейзинговому відділі бригади НГУ "Азов".

Illustration

Dr. Leon Herszon

Head of Consulting
IIL 
  • Біо спікера

    Dr. Leon Herszon (PhD, PMP, CSM, CSPO, DASSM) is the Head of IIL Consulting at the
    International Institute for Learning (IIL).

    He launched his career at Shell, where he managed the areas of HSE (Health, Safety, and
    Environment), Information Technology, and strategic projects. Next, he moved on to IIL,
    establishing the company's South American operations with a base in Brazil. Once that was up and running, he moved to the USA and led several initiatives in business development, products and services, and corporate agility.

    Currently, he leads IIL’s global consulting practice with headquarters in NYC, with a focus on helping clients on their improvement journey. With a master’s degree focused on project management maturity models, he went on to earn his Ph.D. by proposing a model to support complex projects.

    Dr. Herszon also lectures on project management at Rutgers Business School and delivers presentations worldwide.
    He is a several times Ironman finisher and communicates in English, French, German,
    Portuguese, and Spanish.

Illustration

Ірина Галузінська

Керівниця проєктів
Veteran Hub
  • Біо спікера

    Керівниця проєкту Praktyka у Veteran Hub. Авторка матеріалів Veteran Hub та менторка понад 170 компаній українського бізнесу у створенні veteran friendly практик.

Illustration

Юлія Ніколаєва

Директор з проєктів і процесів
ПУМБ
  • Біо спікера

    Консультант з впровадження проєктних офісів, тренер-практик з дизайн-мислення, аджайл, проєктного управління та чендж-менеджменту.18 років в управлінні проєктами, в культурних та організаційних трансформаціях.За плечима лідування Agile-трансформації, впровадження кращіх РМО, більше 30 проєктів змін і ІТ-проєктів, впровадження модульних програм навчання – Інститут керівника проєктів, Школа LEAN Yellow Belt, Green Belt, Школа Product Owners.

Illustration

Наталя Треніна

Партнерка з розвитку, засновниця «Простір смислотворення», співзасновниця «Вдосконалення в дії», фахівчиня в області складних систем і організаційних змін.
  • Біо спікера

    Партнерка з розвитку, фахівчиня в області складних систем та організаційних змін, засновниця «Простір смислотворення» і авторка. Викладає на вибіркових курсах магістерської програми та в бізнес-школі УКУ. Допомагає втілювати зміни в Збройних Силах як співзасновниця проєкту «Вдосконалення в дії».
    Працює в підходах Cynefin™ Family Frameworks, Warm Data Lab™, Human System Dynamics™, Leadership Circle Profile™, Immunity to Change™, Polarity Approach™, General Semantics, ORSC™ Coaching, Theory U та унтегрує їх у власний спосіб.

Illustration

Karen-Marie Kragelund

Karen-Marie Kragelund, MBA, is a multilingual change catalyst and organisational bridgebuilder with 25+ years of professional experience in countries ranging from Denmark to Ukraine, from the Netherlands to Australia and Mongolia. She is the founder of KmK & Partners, a boutique consultancy that specialises in tailor made, human-centric solutions within organisational & digital transformation
  • Біо спікера

    Досвідчена консультант із трансформації та змін із понад 25-річним досвідом роботи в різних галузях, включно з ролями у компаніях Deloitte, EPAM, N-iX та Ciklum. Її експертиза охоплює такі методології, як Prosci/ADKAR, Kotter, Design Thinking, Appreciative Inquiry, Cynefin, Kanban та Agile.

Illustration

Дмитро Лукьянов

Керівник PMO компанії “GigaCloud”,засновник компанії «Project Management Bureau»
  • Біо спікера

    Керівник PMO компанії “GigaCloud”, засновник компанії «Project Management Bureau», професійний керівник проєктів, сертифікований директор проектів Міжнародної асоціації управління проєктами (IPMA level A), доктор технічних наук (управління проєктами та програмами).
    Професійний досвід в галузі управління проєктами – з 1997 року. Ролі в яких працював – від інженера до CIO міжнародної компанії, від проєктного менеджера до керівника PMO. Професійні інтереси – системнийаналіз, стратегічний менеджмент, організаційна психологія, управління проєктами, бізнес-аналітика.
    Учасник професійних конференцій з управління проєктами в ролях від спікера до організатора з 2004 року, автор та викладач тренінгових та освітніх програм з управління проектами від короткостроковихтренінгових програм до студентських літніх школ та викладання в різних університетських програмах, досвід в управлінському консалтингу з 2007 року.

Illustration

Ірина Чернишова

ACMP Ukraine Leader,   Certified Change Management Professional™, СЕО ChangeImpulse
  • Біо спікера

    15 років спеціалізації на управлінні стратегічними та операційними змінами для провідних роботодавців України та Казахстану. Володію інструментами оцінки впливу та готовності до трансформаційних змін, а також мінімізації збоїв за допомогою оптимальних стратегій і пом’якшення ризиків. 

Illustration

Сергій Олійник

Procurement manager, SoftServe
  • Біо спікера

    PMP certified by PMI since 2018 and Certified Change Management Professional (CСMP) certified by ACMP since 2021. ACMP Ukraine Member. 16 years in the tech world and in SoftServe from 2011 building software products, leading talented development teams, and driving projects that make a real impact. I’m passionate about change management, project management, and operations, where I manage, optimize, and influence business operational processes to ensure successful outcomes. With a strong background in change management, I thrive in cross-cultural, global environments and enjoy bringing diverse teams together to achieve exceptional results.

Illustration

Марина Філіпчук

PMO Lead | IT Transformation Expert | PMP, ACP | Member of ACMP & PMI Ukraine Chapters
  • Біо спікера

    Over 13 years of project management experience in diverse roles including Senior Project Manager, Strategic Programs Manager, Project Portfolio Lead, Head of PMO.
    Spent 6+ years as a global transformation leader specializing in change management while driving IT operational model transformations and strategic change initiatives

Illustration

Олександр Шарков

Certified Change Management Professional,ACMP Ukraine Member
  • Біо спікера

     Понад 15 років у В2В продажах. Більше 10 років досвіду побудови та впровадження нових процесів: робота з ключовими клієнтами, процес продажів, опитування клієнтів, комплейн менеджмент, клієнтський портал, діджиталізація процесів (CRM). Понад десяти років досвіду роботи в крос культурному середовищі у великих компаніях металургійного бізнесу (міжнародних та національних).

Illustration

Вікторія Гончарова

PMP, Head of PMO at ETEAM | VP of Academic Outreach at PMI Ukraine Chapter
  • Біо спікера

    З понад 10-річним досвідом в IT-управлінні проєктами, Вікторія останні 4 роки очолює PMO. Вона є VP of Academic Outreach у PMI Ukraine Chapter, активно працюючи над розвитком професії. Також Вікторія є менеджеркою проєктів у CF "Commonwealth-22". Її експертиза охоплює впровадження інноваційних підходів в управлінні проєктами.

Illustration

Тетяна Єськова

Project Manager, Program Manager, PMO Leader

  • Біо спікера

     Маючи понад 10 років досвіду, Тетяна спеціалізується на створенні та керівництві офісами управління проєктами під час гуманітарних криз. Її досвід охоплює складні гуманітарні проєкти, операційні поліпшення та оптимізацію бізнес-процесів. Тетяна поділиться унікальними практиками, як впроваджувати РМО навіть в умовах криз.

Illustration

Наталія Хвалюн

PMO / Transformation / SSC / RPA
  • Біо спікера

    З понад 15-річним досвідом у галузі управління проєктами, Наталія працювала в таких секторах, як гірничодобувна промисловість, металургія, енергетика, телебачення, та керувала проєктними офісами у найбільших компаніях України. Її досвід у проєктах трансформації та організаційного розвитку стане важливим внеском у дискусію.

Illustration

Олексій Шебанов

Trainer & Managing Partner E5 Senior Director. Head of PMO Intellias
  • Біо спікера

    Працює в IT з 2005 року, з 2009 року на керівних посадах:
    Program Manager, Lead Delivery Manager, Head of IT, Global Transformation Lead, Delivery Consultant, Scrum Master, Agile Coach, Head of PMO @ Vodafone, DTEK, GMS AG, Scalr, Ciklum, Intellias.
    Портфоліо містить проєкти в різних областях: розробка програмного забезпечення, IT-інфраструктури, впровадження ITIL / ITSM, проєкти по монетизації сервісів, впровадження PMO, сертифікації компаній (Business Continuity, ISO, DataPrivacy), а також бізнес-проєкти, що пов'язані з операційними поліпшеннями, управлінням змінами, трансформацією і забезпеченням безперервністю бізнесу.
    У 2023 році на посаді Head of PMO в Intellias здобув для компанії звання “PMO of the Year Europe 2023”.

Illustration

Денис Прилуцький

PMO Director, SoftServe
  • Біо спікера

    Понад 30 років досвіду в ІТ та понад 20 років досвіду в управлінні проєктами, а також створенні та діяльності офісів проєктного управління. Засновник та викладач Української онлайн школи проєктного менеджменту. Автор багатьох курсів для ПМів-початківців та професіоналів.

Illustration

Уляна Ходорівська

Кар’єрна консультантка
  • Біо спікера

    Кар’єрна консультантка, займається темами професії, кар'єри та працевлаштування вже 10 років. З 2016 року має приватну консультаційну практику, провела понад 5000+ годин особистих консультацій. Працює з стратегуванням професійного розвитку, протидією вигоранню, кризами, зміною сфери діяльності

Illustration

Вікторія Клюшта

Lead of Recruitment Team
  • Біо спікера

    В ІТ рекрутингу 8 років, більше 3-х з яких є лідом рекрутинг команди в команії TechMagic і MagicHire (підкомпанія TechMagic).
    Протягом cвої рекрутерської діяльності працювала з вакансіями усіх рівнів: від trainee до топ менеджменту. Маю досвід найму в аутсорс - TechMagic, та в продуктові компанії - через агенцію MagicHire.
    В травні цього року ми з командою запустили новий сервіс GetYourOffer та допомагаємо розробникам Middle+ рівнів знайти роботу на всіх етапах (від створення резюме до моменту прийняття оферу).
    За ці декілька місяців ми вже маємо 6 успішних кейсів.

Illustration

Ольга Мозжакова

Country Head of Intellias Spain, Director, PMO Leader
  • Біо спікера

    Working in software development as a manager since 2012 in outsourcing, outstaffing and product companies.Scrum, SAFe, PMO-CP certified.Launched development office of product company in Dnipro.Managed 100+ people portfolio.Head of Business Development in Facelet (US/Canada target markets) in 2016-2018. PMO Consultant of Best PMO in EU 2023

Illustration

Артем Биковець

Founder в Simplesense,Org & Agile Coach в Monobank
  • Біо спікера

    Один з найбільш досвідчених практиків і тренерів Agile & Scrum в Україні. Досвід з Agile з 2010, з OKR з 2015. Допомагає багатьом компаніям, як Agile Coach і Орг Консультант, працюючи від командного до CxO рівнів, використовуючи позиції тренера, коуча, фасилітатора та ментора, щоб допомогти клієнтам у кращий спосіб досягати своїх цілей. Засновник конференцій Simplicity Day. Викладач в КМБШ. Обожнює навчатись та ділитись досвідом. Експериментує в жанрі Стендап Комедії.

Illustration

Катерина Чаус

PMP | Project & Program manager, PMO Kyivstar 
  • Біо спікера

    Волонтер PMI Ukraine Chapter - проєктний лід програми Провідник у РМІ.
    Куратор у менторській програмі БУДЬ, яка допомагає українським жінкам знайти себе у сфері IT та креативних індустрій.
    Маю досвід діджитал BSS трансформації в телеком домені; побудові виділених команд; реалізації стратегічних проектів у компанії.
    Поділюся інсайтами реалізації стратегічних проектів за участі крос функціональних команд.

ПРОГРАМА

Час за Києвом (EEST)

General

  • 10.00 - 11.00 || Олексій ПросніцькийКнига як проєкт. Від ідеї до продукту

    Як була створена книга «Як не про…ати проєкт», як ми управляли цим проєктом, натхнення та дисципліна в творчих проектах, екосистема проєкту

  • 11.00 - 12.00 || Karen-Marie KragelundHow risky is a risk?

    Why is risk management an oxymoron? Have you ever questioned yourself or your team about how risk tolerant you are? Have you ever faced an issue that could have been avoided with spending (a bit) more time before jumping into execution?

    Then this keynote is for you.

    In her latest keynote, Karen-Marie Kragelund will challenge you to look beyond your own biases and question yourself whether you are prone to tunnel vision, using her own personal experiences as an illustration of what not to do!

    Building on years of project experience, she outlines a pragmatic, easy-to-use framework, consisting of 5 steps: Identify – Assess – Evaluate – Plan – Apply, and with the framework comes a number of reference questions you may use to question your own judgement.

    Yet, tracking and managing risks within a project team is often not enough – what about e.g. executive stakeholders who just need a snapshot and not the long, lengthy explanations? How do you keep a structured and traceable information flow that doesn’t get sucked into the void? Drawing on real-life business examples, Karen-Marie will illustrate how she has applied the principle of “keep it simple, stupid” to project reporting, even on large projects.

    Prepare to be inspired!

  • 12.00 - 13.00 || Олександр ЦапенкоУправління проєктами у війську

    Тези:- управління проектами у військовому фандрейзингу;- складнощі та виклики при впровадженні стандартів управління проектами;- створення РМО в нецивільній організації;
    Цінність яку можуть отримати учасники:- розуміння про необхідність впровадження проєктного управління в будь-якій сфері, зокрема на прикладі військового фандрейзингу;- розуміння цінності та бенефітів проєктного підходу/управління в "некласичних" сферах (поза ІТ, будівництвом, маркетингом тощо);- розуміння того, що військо це великий організм, котрий потребує фахівців різного типу - РМів, маркетологів, інженерів тощо;- більш глибоке уявлення про сучасний фандрейзинг; 

  • 13.00 - 13.30 || Презентація благодійних фондів


  • 13.30 - 14.30 || Олена ЄгороваЕфективність проєктів у період військового стану

    У

  • 14.30 - 15.30 || Панельна дискусія з пошуку роботиВибір напрямку: як зрозуміти свої сильні сторони та орієнтуватися на ринку.

    В рамках дискусії розглянемо наступні питання:
    1. Самоаналіз та оцінка професійних навичок.
    2. Інструменти для аналізу сильних сторін
    3. Визначення власної "ціни": як оцінити свої навички та досвід.
    4. Переговори щодо умов пропозиції: як аргументувати свої вимоги.
    5. Персональні поради від спікерів
    Спікери:- Уляна Ходорівська- Ольга Мозжакова- Вікторія Клюшта

  • 15.30 - 16.00 || Презентація благодійних фондів



  • 16.00 - 17.00 || Ірина ГалузінськаЯк працювати з ветеранами та зробити цю взаємодію взаємно корисною

    Ветерани повертаються до спільнот цивільних компаній. Повернення з війни – це природний процес і кожен із нас на своєму місці буде учасником великого повернення українських ветеранів. Ветерани - частина вашої команди зараз та у майбутньому.
    Сьогодні на захисті України стоять понад мільйон громадян. Більшість українських військових – це люди з суттєвим професійним цивільним досвідом, які долучились до служби у війську, аби захистити свою країну від російської агресії. 

    Тож на зустрічі ми розберемо про те як спілкуватися і взаємодіяти з ветеранами та створити дружнє і комфортне середовище для тих, хто повертається на цивільну роботу?

  • 17.00 - 18.00 || Dr. Leon HerszonGenerative AI for Problem Solving in Projects

    In this presentation, we will explore how industry-leading Generative AI models (like ChatGPT, Gemini, and Copilot) can help you tackle project management problems with speed and ingenuity.
    Explore how Large Language Models can become your expert problem-solving partner.
    Discover how AI can boost your analytical and creative capabilities, increasing project management performance. Bring your laptop or portable device to follow the prompts live. We end up with an overview on how to accelerate AI adoption in your organization.
    Learning Objectives:
    By attending this presentation, you will:
    - Understand today’s challenges: Today’s VUCA world (Volatility, Uncertainty, Complexity, Ambiguity) requires more problem-solving skills. See some statistics
    related to the use of AI.
    - Understand the fundamentals of Generative AI: Learn about the different types of AI models and how they can be applied to problem solving. Explore some case studies
    from diverse industries.
    - Design effective prompts for problem solving: Learn prompting techniques for traditional Earned Value Management (EVM) calculations, creating a project bot, and compressing a schedule.
    - Accelerating AI Adoption: We will showcase a 4-step approach to accelerate AI
    adoption within your organization.

  • 18.00 || Закриття


Program/PMO/Portfolio

  • 10.00 - 11.00 || Тарас Федорук Вплив управління вигодами на успіх програми

    В сучасному конкуретному бізнес-середовищі, просто закривати програми вчасно і в рамках бюджету - недостатньо. Справжнє визначення успіху приховано у цінності та вигодах, що їх забезпечує реалізація програми. 
    Сесія привідкриє секрети успішного управління вигодами - важливого підходу, яким часто нехтують, та який здатен транформувати ваше бачення управління і вимірювання успіху. 
    На сесії Тарас поділиться досвідом ідентифікації, планування та управління вигодами, щоб ваші програми надавали довгострокову цінність організації

  • 11.00 - 12.00 || Юлія Ніколаєва«Правильний» РМО. Що робить проєктні офіси успішними

    Я будую процеси управління проєктами в організаціях вже 15 років. За цей я працювала в різних організаціях і будувала різні проєктні офіси. 
    Останні два конкурси РМО Awards - 2021 і 2023 мій проєктний офіс займав перше місце в Україні.
    В цій презентації я хочу поділитись своїми набутими знаннями і досвідом з побудови успішних РМО.
    Долучайтесь.

  • 12.00 - 13.00 || Панельна Дискусія Успішні PMO зсередини: найкращі практики управління програмами та портфоліо від лідерів галузі

    На цій панельній дискусії лідери галузі обговорять наступні питання:
    1. Термінологія (PMO, Delivery Office, Center of Excellence, etc.) - чи впливає назва підрозділу на очікування стейкхолдерів та результати?
    2. Секрети успішних PMO (Intelias, PUMB та інші)
    3. Які моделі та техніки не працюють?
    4. Поради де навчатись і що вивчати, щоб побудувати успішний PMO
    5. Сертифікації: яку цінність вони несуть?

    Панелісти:- Юлія Ніколаєва- Олексій Шебанов- Денис Прилуцький- Вікторія Гончарова- Єськова Тетяна- Хвалюн Наталія

  • 13.00 - 13.30 || Презентація благодійних фондів


  • 13.30 - 14.30 || Дмитро ЛукьяновПроєктний офіс та управління проєктами в різних типах корпоративної культури

    1. Культура управління проєктами - що та хто ії приймає та підтримує, що та хто ії протистоїть. Культура та феномен "Covering" в сучасному суспільстві - від поведінки окремої людини до впливу на організаційну поведінку компанії загалом.2. Корпоративна культура та яких типів вона буває. "Шлях" Проєктного офісу в різноманітті організаційно-культурного контексту.3. Чому Waterfall ще живий? Чому є багато організацій, які використовують "гібрідні" підходи до управління проєктами? Якій "культурний код" вашої організації та як на нього впливає "культурний код" зовнішнього оточення? Чи потрібно це враховувати (та як?) при побудові системи управління проєктами (та "Проєктного офісу") в організації?

  • 14.30 - 15.30 || АСМРЗміни в русі: кейси синергії project management та change management

    Це подія для тих, хто не новачок в управлінні проєктами. Збираємось разом з колегами-практиками, щоб обговорити, як керівники трансформаційних процесів та програм проєктів стають чемпіонами змін, використовуючи Change Management. Наша четвірка експертів не тільки розповість про тренди управління змінами в Україні та світі, але й поділиться реальними кейсами — граблі, успіхи та те, що між ними. На прикладах різних проєктів ми покажемо, як залучати людей і перетворювати зміни на перемоги.
    Спікери:- Ірина Чернишова- Сергій Олійник- Марина Філіпчук- Олександр Шарков

  • 15.30 - 16.00 || Презентація благодійних фондів



  • 16.00 - 17.00 || Катерина ЧаусСпільна мова: Комунікація в крос-функціональних командах для досягнення цілей

    Про важливість та підходи до прозорої, своєчасної і зрозумілої комунікації для досягнення цілей проекту за участі крос-функціональної команди.

  • 17.00 - 18.00 || Артем БиковецьAgile Transformation is not another Project

    Коли багато років працюєш з проектами, починаєш бачити кожну задачу як проект: чіткий план, дедлайни, очікуваний результат. Але в трансформації цей підхід може не спрацювати. Організації – це не статичні структури, вони постійно змінюються під впливом зовнішніх факторів. Agile-трансформація – це не план з фіксованим результатом, а постійне налаштування системи для розвитку нових здібностей, що допомагають досягати цілей, але при цьому інші показники можуть (і будуть) знижуватись. Ми поговоримо про те, як впроваджувати Agile гнучко, розглянемо приклади та уроки з реальних трансформацій.

  • 18:00 || Закриття


Доєднуйтесь до PMI UA Connect та підтримуйте українців

Реєстрація 1000 грн або 25$ за донат. Обирайте фонд та напрямок збору, який хочете підтримати. Всі кошти будуть спрямовані на рахунки фондів, за виключенням комісії Wayforpay та банку.

Illustration

CMW-22

  • Деталі

    Фонд Співдружність-22 був створений у 2022 році та гуртує однодумців з усіх куточків світу, серед них двоє членів правління PMI Ukraine Chapter.Основний напрямок діяльності фонду – підтримка ЗСУ. Фонд бере в роботу запити, які задрібні для потужних благодійних фондів, але й заскладні/задорогі, як для окремо взятого волонтера. Фонд купує як індивідуальні речі (бронежилети, каски тощо), так і обладнання для підрозділів (генератори, дрони, старлінки тощо).Волонтери фонду самостійно покривають операційні витрати, забезпечуючи максимальну ефективність коштів.

Illustration

Госпітальєри

  • Деталі

    Госпітальєри — український волонтерський медичний батальйон, що бере участь у російсько-українській війні на Донбасі з 2014 року. Займається наданням першої медичної, домедичної допомоги та евакуацією поранених українських воїнів з найгарячіших ділянок фронту.
    Гасло — «Заради кожного життя!»

Illustration

Dopomogator

  • Деталі

    Благодійний фонд «Допомогатор» був заснований у 2017 році Оленою Черноволовою та командою IT-спеціалістів.Головна мета фонду – допомога в наданні безкоштовного біонічного протезування військовим і цивільним, які втратили кінцівку під час війни, а також гуманітарна та фінансова підтримка ЗСУ та медичних працівників.Зараз в команді фонду 12 співробітників з безмежним бажанням допомагати і змінювати життя українців на краще!

Illustration

UA Friends

  • Деталі

    "Українські друзі" - це Благодійний Фонд, який простягне руку допомоги в скрутну мить.Основні напрямки роботи фонду:- допомога ЗСУ;- підтримка та допомога цивільним (літнім людям, тим, хто не може про себе подбати самостійно) у зонах зіткнення;- допомога у відбудові будинків;- допомога госпіталям медичним обладнанням та витратними матеріалами.Команда Фонду — це ланцюжок з перевірених людей, серед яких довіра — найцінніше. Фонд особливо слідкує за прозорістю звітів для партнерів.

Illustration

UVF

  • Деталі

    Благодійний фонд «Ukraine Volya Foundation» був заснований українкою, волонтеркою, активісткою з метою допомоги найбільш незахищеним людям в Україні – дітям.Місія Фонду полягає в психологічній підтримці дітей, які отримали травми або страждають від посттравматичного стресового розладу. Основна задача - м’яко і співчутливо допомогти дітям пережити їхній біль і втрату, фізичну та емоційну, щоб кожна дитина України знайшла надію на майбутнє після війни. Також Фонд підтримує 5 дитячих притулків в Україні допомагаючи продуктами харчування, необхідними ліками, одягом та іграшками, а також ремонтом й облаштуванням приміщень цих закладів. Важливою роботою Фонду також є надання психологічної терапії дітям у притулках і проведення освітніх програм на тему лідерства, залучення до роботи в команді і розвиток “м’яких” навичок.

Made with