Про нас

Інститут Управління Проєктами (Project Management Institute, PMI) — це найбільша професійна організація для керівників проєктів. PMI надає ресурси та інструменти для керівників проєктів, зокрема курси, вебінари та тематичні публікації. Організація пропонує різноманітні сертифікації для керівників проєктів, наприклад Project Management Professional (PMP) та Certified Associate in Project Management (CAPM). Глобальні стандарти PMI скеровують практики управління проєктами та є всесвітньо визнаними. PMI також проводить дослідження та оприлюднює звіти щодо трендів та передових практик управління проєктами. PMI — це спільнота однодумців, що розвивається однодумцями. Чаптери РМІ діють у 80+ країнах світу.
Інститут з управління проєктами в Україні (The Project Management Institute Ukraine Chapter або PMI Ukraine Chapter) — офіційне представництво Project Management Institute (PMI) в Україні.
Ми активно популяризуємо мистецтво управління проєктами у нашій країні.Членство у PMI Ukraine дає вам унікальну можливість розширити вашу мережу контактів, знайти корисні професійні зв’язки та зустрітися з найкращими експертами у сфері проєктного менеджменту.

icon

Ціль

Ми ставимо собі за мету об’єднати експертів в управлінні проєктами та допомогти їм розвиватися, обмінюватися знаннями та досвідом, підвищувати рівень експертизи проєктного менеджменту в Україні.

icon

Місія чаптеру

Допомогти кожному стати експертом в управлінні проєктами, використовуючи потужність спільноти однодумців.

icon

Візія чаптеру

Простір експертності для окремих професіоналів та організацій, що шукають кращих практик з управління проєктами, командами, продуктами.

Формування стратегії та спрямування роботи PMI Ukraine Chapter здійснює Правління, обране на 2 роки. 

Члени Правління каденції 2023 - 2025:

Тарас Федорук

Illustration
  • PMI Ukraine Chapter President

Ірина Удовенко

Illustration
  • VP of Marketing and Communications

Стефанія Пирогова

Illustration
  • VP of Professional Development

Олексій Мотовілов

Illustration
  • VP of Technology

Вікторія Гончарова

Illustration
  • VP of University Academic Outreach

Олексій Лещинський

Illustration
  • Director of Membership

Анастасія Наконечна

Illustration
  • Directorof Partnership

Катерина Мороз

Illustration
  • Director of Volunteers

Made with