Наші партнери

Illustration

Авторизований провайдер PMI (PMI ATP) з підготовки до сертифікації та навчання проєктних менеджерів, який допомагає успішно розвивати проєкти, навички з портфоліо та програмного менеджменту, а також ділиться знаннями та досвідом створення та розвитку проєктних офісів.
InStar це: ● 15+ років досвіду● тисячі консалтингових проєктів● тисячі спеціалістів по всьому світу, які пройшли підготовку з проєктного менеджменту.

Illustration

Бізнес-школа, яка допомагає людям професійно зростати. Це актуальна бізнес-освіта для початківців та ТОПів у менеджменті, маркетингу, фінансах, HR і аналітиці. Навчальні програми завжди адаптовані до сучасних реалій, а викладачі школи — експерти, які дають практичні знання, що конвертуються у бізнес-результати.
LABA це: ● 10+ років успішного навчання спеціалістів у різних галузях

Illustration

Компанія-організатор проєкту PMDay, що проводиться в Україні з 2013 року у Києві, Львові, Одесі та Харкові. LemBS досліджує найсучасніші моделі управління IT-бізнесом у проєктному менеджменті, продакт менеджменті, створенні стартапів, data science, розробці ігор, інтернет-маркетингу та IT-продажах.Місія: сприяти розвитку IT-бізнесу в Україні.
LemBS це: ● 15+ років проведення успішних конференцій, шкіл, масштабних бізнес-подій

Illustration

Асоціація «IT Ukraine» — найбільше національне незалежне профільне об’єднання ІТ-компаній, яке представляє інтереси понад 160 сервісних і продуктових IT-бізнесів та понад 85 тисячі спеціалістів в Україні. Об’єднує інтереси бізнесу, держави та міжнародних партнерів задля розвитку ІТ-індустрії в Україні. Разом з компаніями-учасницями, ІТ-кластерами та партнерами відстоює інтереси бізнесу та промотує бренд України, як провідної технологічної нації.

Illustration

International Institute of Learning (IIL) is a leader in the development and delivery of customized learning programs, online conferences, professional certification credit and preparation courses, organizational learning solutions, and consulting. IIL has forged strategic partnerships with leading global professional certification companies to help teams and professionals advance critical business skills.
IIL:● 30+ years of experience● a global leader in high quality education, training, and organizational learning for more than 2 Million individuals

Illustration

Організатори найбільших IT-конференцій та заходів для обміну досвідом, професійного нетворкінгу, навчання в IT-професіоналів, популяризація інформаційних технологій, створення комфортного середовища для комунікації та дискусій.«Ми організовуємо події для розвитку ІТ-середовища. Нас об’єднує одна ціль: ріст та розвиток ІТ сфери».
IT Rally це: ● 10 років● 10000+ учасників● 30+ подій● 200+ партнерів

Illustration

Перша школа України, яка робить кастомні курси для вирішення бізнес-задач. Це більше, ніж англійська. Гарантія освоєння навичок крос-культурної та ділової комунікації. 
Headway school of English: ● 13 років співпраці з найбільшими компаніями України в сфері ІТ, фінансів, виробництва● 4000+ співробітників навчили впевнено спілкуватись по проєктам● 100% викладачів мають Cambridge підготовку

Illustration

Одна з найбільших платформ освіти України, яка дозволяє отримати навички та знання актуальних професій: від маркетингу, дизайну до найскладніших ІТ-напрямів.Понад 11 років навчає ІТ та дає своїм студентам всі відповідні інструменти для відкриття нових можливостей.  
IT Hillel School це: ● 60+ курсів● 400+ топових експертів-практиків ● інтерактивне навчання

Illustration

● Живе онлайн-навчання● Менторська підтримка, що завжди поруч● Спільнота, що драйвить зміни

Illustration

Глобальна технологічна компанія, що працює зі світовими гігантами та корпораціями зі списку Forbes 500. Займається розробкою комплексного програмного забезпечення та наданням професійних сервісів.
Intellias це: ● 3200 спеціалістів● 12 країн● 2 мільярди+ людей по всьому світу, які використовують розробки компанії; ● один з найкращих роботодавців за версією Forbes, EY та DOU, Індексу корпоративної рівності

Illustration

Усі послуги, які пропонує компанія, поєднуються з клієнтоорієнтованим підходом і передовим технічним досвідом. Ви можете подати запит на повний запуск продукту, спеціальну команду розробників або одного розробника. Послуги компанії: ● Custom software development● Mobile Application Development● Web Development Services● Software support Services
DevCom це: ● 20+ років успіху на ринку надання послуг клієнтам з аутсорсінгу програмного забезпечення

Illustration

Освітня платформа, яка пропонує курси з програмування, геймдеву, аналітики, інженерії даних і data science.Лектори ― це топові фахівці індустрії, які працюють в таких компаніях, як Google, Microsoft, Amazon, Airbus, DHL, Grammarly, Bolt, Wise, Deepl, Preply тощо.
R_d це: ● 4+ років проведення успішного навчання● 52 теми● 4700+ студентів● участь в освітній програмі IT Generation від Мінцифри● безкоштовне навчання 264 новачків

Illustration

Школа нетехнічної on-line освіти. Навчальні програми для product та project managers, business analytics, sales-менеджерів, BizDev та інших. Місія IAMPM — зробити IT зрозумілим та доступним для кожного. Програми школи постійно оновлюються, а лекції читають практикуючі спеціалісти своєї галузі, які мають реальні професійні кейси.
IAMPM це: ● 6+ років навчання● 20000+ студентів● 41 навчальна програма● 2500+ вебінарів

Illustration

Благодійний Фонд, який об'єднав волонтерів з усієї країни. Основний аспект діяльності — допомога військовим, які стримують ворога на північному та східному напрямку країни.100% зібраних коштів йдуть на допомогу Силам Оборони України. Операційні витрати Фонд покриває за рахунок членських внесків волонтерів-учасників.
З початку повномасштабного вторгення Фонд акумулював та передав допомогу військовим на понад 10 млн грн.

Illustration

Онлайн-платформа з усіма необхідними інструментами для маркетологів.Усе для залучення аудиторії, комунікації та лідогенерації всередині єдиної платформи з великим безплатним тарифом. Корисний інструмент для менеджерів з продажу, онлайн-шкіл та продюсерів, експертів та власників бізнесу, маркетологів.
SendPulse це:● безплатна CRM● транзакційні листи● Email-розсилка● чат-боти для бізнесу● автоматизація воронки продажів● браузерні push-сповіщення● SMS-розсилки● платформа для онлайн-курсів

Made with