CAPM

CAPM® — The Certified Associate in Project Management від PMI. Сертифікат підтверджує знання та розуміння вами фундаментальних знань, процесів та термінології, визначених у посібнику PMBOK® як необхідні для ефективного виконання проєктів.
Якщо сертифікація PMP орієнтована на керівників проєктів з досвідом від 3-ох років, CAPM розрахована на початківців і фахівців, які планують перепрофілюватися у проєктних менеджерів. 
Ця сертифікація виділяє на ринку праці і підвищує довіру до досвіду людини. Тим що демонструє жагу до знань та структурує знання за світовими стандартами.

Критерії відповідності для CAPM

Аби бути допущеним до екзамену, претендентам треба відповідати лише двом вимогам:

icon

Освіта

Середня

icon

Досвід

icon

Навчання

23 контактних години формального навчання з управління проєктами

З метою відображення динамічного характеру професії та актуалізації знань до потреб сучасності, формат екзамену CAPM виглядає наступним чином:

    Включає 150 питань (з них 15 не впливають на загальний результат), на які треба відповісти протягом 3 годин. Після 75-ого питання можна зробити 10хв перерву. 
    Типи питань різні: з однією правильною відповіддю, з кількома правильними відповідями, зіставлення, вибір правильної відповіді на основі зображень і заповнення пропусків.
    Усього виділено 4 домени: основи проєктного менеджменту (36%), предиктивні методології (17%), гнучкі методології (20%), бізнес аналіз (27%).
    Окрім актуальних навчальних модулей від “Вступу” до “Стейкхолдерів”, формат екзамену також включає “Бізнес аналіз для практиків”. 

Якщо ви тільки задумуєтесь про отримання CAPM сертифікації, радимо перейти за посиланням та дізнатися більше: https://www.pmi.org/certifications/certified-associate-capm/exam-prep
Будьте певні — CAPM допоможе вам якісно вирізнятися на ринку праці, збільшити ваш професійний рівень та ефективність у роботі.

Made with