FAQ з Сертифікацій

Що таке PDUs?

PDUs (англ. — Professional Development Units) — це одиниці професійного розвитку, інакше кажучи — години часу, які фахівець витрачає на навчання, викладання або волонтерство. Один PDU — це еквівалент однієї години. PDUs необхідні для підтримання сертифікації від Project Management Institute (PMI).

А де знайти інформацію щодо того, як підтримувати одну чи більше сертифікацій від PMI?

За посиланням можна скачати повну настанову щодо вимог до продовження сертифікації PMI — https://ccrs.pmi.org/info/handbooksguides, включно з ситуаціями, коли сертифікацій декілька.

Чи можу я акумулювати PDU до отримання сертифікації і зарепортити їх потім?

Діяльність, яку ви завершили до того, як отримали сертифікат PMI, не може бути зарахована як PDU.

Contact Hours та PDU — це одне й те саме?

Ні, контактними годинами є години навчання на курсі/семінарі/тренінгу з проєктного менеджменту, після проходження якого необхідно підтвердити знання на іспиті, а успішна здача іспиту, в свою чергу, підтверджена сертифікатом.
Наприклад, за перегляд вебінарів з проєктного менеджменту сертифікат не видається і за них не можна отримати контактні години навчання. Проте, за них можна отримати PDU для підтримання існуючої сертифікації.
У разі додаткових питань щодо контактних годин, рекомендуємо використовувати Live Chat від https://www.pmi.org/about/contact

Як я можу отримати необхідні контактні години навчання?

Пройти простий навчальний курс на Udemy (наприклад, від Joseph Phillips).
Пройти навчання в тренерів з України (наприклад, https://fedoruk.works/pmp або https://knowledgemap.pm/ua/
Знайти курс в Authorized Training Providers в Україні:  ● https://in-star.com.ua/en/  ● https://tenstep.com.ua/  ● https://laba.ua/
У кожного з нас свій підхід до навчання а також побажання до підготовки. Головне, зважайте на ті курси, що дають сертифікат про певну кількість годин навчання та контент курсу згідно PMI (PMBOK 7, Process Guide, Agile Practice Guide, etc) та закривають ваші потреби в менторингу, підтримці, систематизації знань та професійному розвитку. 

Якщо я отримав сертифікат курсу PMI® Authorized PMP® Exam Prep в 2021 році — чи можна це використати як контактні години в 2024?

Так. Контактні години навчання не мають терміну дії.

Хочете дізнатися більше?

Дивіться запис вебінару про те як підготуватися,здобути та підтримувати сертифікацію від PMI:

Made with