Ексклюзивний вебінар з Лі Р. Ламбертом, засновником PMP

Ексклюзивний вебінар з Лі Р. Ламбертом, засновником PMP

🗓 Дата: 21 лютого 2024 року
🕙 Час: 19:00 (за Києвом)

📝 Реєстрація: https://leelambert.in.ua

Ми оголошуємо ексклюзивний вебінар з Лі Р. Ламбертом, засновником PMP. Цього року PMP відзначає своє 40-річчя, і понад 1 500 000 професіоналів вирішили отримати сертифікат золотого стандарту — PMP. А незабаром спільнота досягне вражаючих 2 мільйонів держателів цієї сертифікації.

На вебінарі “Cracking the Code to Sustained Productivity and Professional Longevity” ви дізнаєтесь від PMI Fellow та профессіонала з 55+ річним досвідом про те, чого він навчився протягом років, що допомогло йому стати відомим і встановити ієрархію для досягнення сталого успіху. Він встановив рамки для професійного розвитку та створив власну версію шаблону для реалізації особистісного зростання. Лі пропонує дотримуватися простої формули, яка веде від роботи до кар'єри і, зрештою, до покликання (якщо вам пощастить).

Lee R. Lambert — Cracking the code to personal productivity and professional longevity

Ми збираємо кошти для благодійного фонду Ukraine Volya Foundation (UVF), який опікується сиротинцями в Україні. Місія Фонду як мінімум полягає в допомозі українським дітям війни не втратити свою «волю» через травму, спричинену пережитими жахами війни. Для досягнення цієї мети UVF підтримує дітей, які постраждали від війни в Україні, допомагає з продуктами харчування, необхідними ліками, одягом та іграшками. Забезпечення цими важливими ресурсами в поєднанні з координацією та спеціалізованим тренінгами фонду для психологів, вчителів, фізіотерапевтів та інших професіоналів полегшують біль і відчай, від яких страждають невинні діти.

Ми розіграємо два призи у вигляді 1-годинних консультацій з Лі з професійного розвитку: один за найбільший донат, другий — рандомним вибором серед донатів від 30 USD. Тож не прогавте шанс виграти персональну годинну консультацію з легендою проєктного менеджменту!

Made with