10 інсайтів для проєктних менеджерів у фінансовій сфері

10 інсайтів для проєктних менеджерів у фінансовій сфері

🗓 Дата: 22 травня 2024 року

🕙 Час: 19:00 (за Києвом) 

📝 Реєстрація: за посиланням

Запрошуємо на вебінар "10 інсайтів для проєктних менеджерів у фінансовій сфері", про які розкаже Анастасія Наконечна (спойлер – буде багато практичної інформації). Ми розглянемо особливості та різницю з іншими галузями, поговоримо про експертність проєктного менеджера у фінансовій сфері, які є вимоги до професії, про очікування роботодавців до позиції ПМа, про зони відповідальності та обов’язки, про особливості роботи зі стейкхолдерами та комунікація на проєкті, про мотивацію, вигорання, стресостійкість та інше. Визначимо, чи є різниця між позиціями проєктного менеджера у різних фінансових установах і в чому полягає їх особливість. А на Q&A сесії ви зможете задати питання щодо ваших процесів або проєктів, та отримати пораду від експертки з 15-річним досвідом в індустрії. Готуйте питання!

За традицією останніх років, вебінар благочинний. Ми збираємо кошти для Hospitallers Ukraine Aid. Збір здійснюється на критично необхідний засіб РЕБ для забезпечення максимального рівня безпеки екіпажу під час роботи в зоні бойових дій.

Загальна сума збору 200 000 грн., донати (сума на ваш розсуд) відправляємо на банку send.monobank.ua/jar/2T9Hzzx6EC

Окрім того, в рамках події буде проведено розіграш 2 місць на вишкіл: один — за найбільший донат, другий — серед всіх учасників, які задонатили.

Це шанс БЕЗКОШТОВНО потрапити на 3-денний вишкіл, який передбачає навчання домедичної допомоги в умовах бойових дій за натівським алгоритмом рівня ASM з сертифікацією NAEMT від найкращих інструкторів добровольчого медичного батальйону «Госпітальєри» у червні. Цей курс є дуже корисним для цивільних громадян, бо дає достатній рівень підготовки для своєчасного та правильного реагування під час екстрених ситуацій. Пам’ятайте: своєчасне надання допомоги рятує життя!

Закликаємо вас долучитися до збору! Ви робите добру справу.

Увага!

Якщо донат буде не з MONO, будь-ласка вкажіть свій номер телефону в полі «Коментар» для участі у розіграші. Перекази без коментарів і перекази зроблені за номером картки Банки з карток інших банків не беруть участі у розіграші.

Дані клієнтів monobank будуть передані організаторові автоматично після їх згоди.

Hospitallers Ukraine Aid (Госпітальєри) — український волонтерський медичний батальйон, що бере участь у російсько-українській війні на Донбасі з 2014 року. Займається наданням першої медичної, домедичної допомоги та евакуацією поранених українських воїнів з найгарячіших ділянок фронту.

Гасло — «Заради кожного життя!».

Made with